Kedili Doğum Günü Kutlama Kartı

Kedili Doğum Günü Kutlama Kartı

 Kediciğim, bugün senin günün! Doğum günün kutlu olsun! Sana bir yıl boyunca bolca kedi mamaları, oyuncaklar ve sevgi dolu anlar diliyorum. Patilerini yukarı kaldır, senin için bir pasta getirdik!

Minik dostum, bugün senin özel günün ve seninle birlikte olmak bana büyük bir mutluluk veriyor. Tüylerinle kaplı doğum günün kutlu olsun! Birlikte daha nice mutlu yıllara!

Sana bir sürü balık, kocaman bir yumak iplik ve sıcacık güneşli yerler diliyorum. Hayatın her anında yanında olmaya devam edeceğim!

Seninle geçirdiğimiz her an benim için değerli. Sana bir yıl boyunca macera dolu günler ve rahatlamış şekerlemeler diliyorum!

Patilerini kutlamak için buradayız! Doğum günün kutlu olsun sevimli dostum! Bu özel gününde senin etrafında sevgi ve şefkatle dolu olması dileğiyle!

Minnoş dostum, bugün senin günün, yıl boyunca sana bolca kedi nipini, sıcak battaniyeleri ve güzel rüyaları diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Seninle geçirdiğimiz her an benim için paha biçilmez. Umarım bu özel gününde seni şımartacak bir sürü sürprizle karşılaşırsın!

Minik tüy topu, doğum günün kutlu olsun! Seninle geçirdiğimiz zaman benim için ne kadar özel olduğunu anlatamam. Sana bolca öpücük ve kucak dolusu sevgi gönderiyorum!

Benzer Konular  Kedili doğum günü mesajları
Doğum Günü Mesajları